Özellikler

Amazon satıcıları için full paket hizmeti sunan SellerPan ile mağazalarınızı yönetmek çok kolay. Kesintisiz hizmet sağlayıcıları ve sahip olduğu eşsiz özellikleriyle mağazanız kontol altında.

Planlar ve ücretler!!!
image-2

SellerPan'ı kullanmanız için başlıca nedenler ;

Asistanınız Sellerpan, Amazon mağazanızı yönetmek için tüm panelleri size sunmaktadır.SellerPan'la mağazanız güvende...

taslak1

SearchPan :

Searchpan eklentisi sayesinde dakikalar içinde binlerce ürün tarayıp, kriterlerinize uygun ürünleri envanterinize envanterinize yükleyebilirsiniz.

Ürün taraması yaptığınız sayfalar bulut tabanlı ve yapay zeka destekli sunucularımıza aktarılır. Sunucularımıda gerçekleşen tarama sonrası uygun ürünler envanterinize yüklenir.

taslak2

PricePan :

Mağazanızda bulunan tüm ürünler için yüzde ve sabit kar belirleyebilir, dilerseniz farklı fiyat aralıklarına göre farklı kar politikası oluşturabilirsiniz. Ayrıca tek veya birden fazla ürün için ayrı ayrı fiyatlandırma kriterleri belirleyebilirsiniz.

Pricepan ile envanterinizde bulunacak max min stok miktarlarını belirleyebilirsiniz.

Pricepan özelliği, artık Stokta olmayan ürünü mü sattım, acaba bu ürünün fiyatı artmış olabilir mi düşüncelerinden kurtulmanızı sağlar. Pricepan günde en az altı kez envanterinizdeki ürünler ile mağazanızdaki ürünlerin stok ve fiyatlarını belirlediğiniz kurallara göre güncellemektedir.

taslak3

Otomatik sipariş :

Geliştirdiğimiz Searchpan eklentisi sayesinde Amazonun sağladığı servisler aracılığıyla tüm satış yaptığınız ülkelerden aldığınız siparişleriniz için Amazon.com üzerinden sipariş vermek bir tık uzağınızda.

Mağazanıza gelen siparişlerin yanında bulunan sipariş ver butonuna tıkladıktan sonra otomatik sipariş verme işlemi başlar ve size arkanıza yaslanıp sipariş oluşturma sürecini izlemek kalır. İsteğinize bağlı olarak bu süreci adım adım götürebilirsiniz.

Filterpan filtreleme dehası

Yapay zeka destekli akıllı filtreler sayesinde mağazanız güvende...

taslak6

Alış Mağazası filtreler :

Mağazanızda listelenecek ürünleri; yalnızca Amazon tarafından gönderilen ürünler, satış yaptığınız ülkeye gönderilmeyen ürünler, SBA ürünleri, unavailable ürünler gibi akıllı filtreler sayesinde beklenmeyen durumların ortaya çıkmasının önüne geçin.

taslak7

Stoğa göre filtreler :

Envanterinize Searchpan ile yükleyeceğiniz Amazon.com’daki ürünlerin eğer stok sayısı sizin belirleyeceğiniz miktarın altında ise bu ürünler kesinlikle mağazanıza yüklenmeyecektir.

Halihazırda Amazon.com stoklarda olmayan bir ürün sizin belirleyeceğiniz süre içerisinde stoklara gelecek ise mağazanıza yüklenmesini seçebilir ver erken satışa başlayabilirsiniz. Böylece rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız.

taslak8

Fiyata göre filtreler :

Mağazanıza bütçenizi aşmayacak maliyete sahip ürünleri yüklemeniz artık mümkün. Yükleyeceğiniz ürünlerin maliyetinin maksimum ve minimum değerlerini belirleyebilirsiniz.

Kargo ve fiyatı belirsiz ürünler için endişe etmeyin. Bu akıllı filtre sayesinde kargo ve fiyatı belirsiz ürünler mağzanıza yüklenmeyecektir.

İndirimli ürünleri filtreleme seçeneğini sunuyor fakat kullanmanızı önermiyoruz. Çünkü uygulamamız envanterinizi günde en az altı kez kontrol etmektedir. Böylece mağazanızda bulunan bir Amazon.com’da fiyatı ve/veya stoğu değiştiğinde yüzlerce çalışan sunucularımız tarafından anlık tespit edilmekte ve bu değişiklikler akıllı filtrelerinize uygun olarak envanterinize yansıtılmaktadır.

Ürün-Risk filtreleri :

Trademark Amazon tarafından her mağazanın ürünleri Trademark kontorlünden geçmektedir. Trademark kısaca satıcıların ürünlerinin korunması için istediği ticari marka kaydıdır. Marka sahiplerini korumak için yüklediğiniz ürünlerden dolayı mağazanız yaptırımlara maruz kalabilir. Akıllı Trademark kontrolü sayesinde sayesinde mağazanız için bu ihtimal en aza indirilir.

  • Amazon tarafından satışı kısıtlanan ya da yasaklanan ürünlerin mağazanıza yüklenmesi engellenir. Otomatik olarak ya da manuel olarak yasaklı ürünler listesinin güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yüklenmesine istemediğiniz ürünler var ise kolayca buradaki listelerinize ekleyebilirsiniz. Kullanıcılarımızın aldıkları uyarıları otomatik olarak liste ortak listelere aktarmaktayız. İmece olarak da adlandırabileceğimiz bu özellik sayesinde diğer kullanıcılarımıza gelen yasaklı, trademark gibi ürünleri ortak listeler altında sunuyoruz ki bir kullanıcılarımızın aldığı uyarıyı diğer kullanıcılarımızın almasın ve hesap sağlıkları etkilenmesin.
  • Yüzbinlerce ürün verileri arasından uyarı alabilecek veya daha başka ürünleri uyarı almış riskli markaları burada bulabilirsiniz ve envanterinize yüklenmemesi için bu markaları markaları yasaklı ürünler listenize bir tıkla aktarabilirsiniz.
  • Bazı ülkelerde drug, weapon vb kelimeler direkt olarak Amazon’un incelemelerine takılmaktadır. Yapay zeka destekli olarak belirlenen bu kritik kelimeleri sizlere sunuyoruz. Böylece hesabınız bir kat daha güvenli ale gelmektedir.
taslak9

Karşılaştırma filtreleri :

Satış yaptığınız ülkede ürünün satıcısı sayısı, rakiplerinizle fiyat farkınız, satıcıların özelliklerine göre karşılastırmaya yarayan filitreleri içermektedir.

Satış mağazasındaki Satıcı Sayısına göre : Satış yaptığınız ülkede satıcısı olmayan ürünleri yüklemenizi sağlayan satış mağazası karşılaştırma özelliğiyle rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Fiyat Farkı : Bu filtre sayesinde hali hazırda satıcı bulunan ürünler için rakiplerinizin fiyatına göre sizin fiyat farkınız burada belirteceğiniz değerden fazlaysa ürünü hiç mağazanıza yüklenmez ve envanteriniz satış yapma ihtimali düşük ürünlerden arındırılmış olur.